Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7754
Stary 25.09.2012, 20:51
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Co wy gadacie jaki Kręcina pewnie wygra ale to będzie katastrofa to był pupil Laty siedzi tam od lat co on może zmienić. Kosecki? stop dla polityków w tej instytucji. Boniek byłby najlepszy ale go napewno nie wybiorą. Pamitacie popszednie wybory wszyscy stawiali na Late i Bonka malo kto stawial na Krecine i jak sie skonczyloBoniek Chyba dwa glosy Krecina chyba kolo dwudziestu i pewnie wygra teraz opasła morda Kręcina ale to to samo albo jeszcze gorsze od laty

Zibi wtedy przegrał, bo jakiś Ukraiński członek ichniejszego Związku Piłki Nożnej, podczas głosowania w kongresowej, coś plumkał się o korupcję w Polskiej piłce, czy coś takiego.
I wszyscy się oburzyli, że ten ukrainiec śmiał coś takiego powiedzieć.
Wtedy się odwrócili wszyscy od Zibiego.

Ale nie pamiętam jak to dokładnie było.


Ciekawa stronka - oficjalne i prawdopodobne głosy na poszczególnych kandydatów od klubów, związków i baranów:

http://wyborypzpn.pl/#sondaz
Odpowiedz cytując