alkoholik napisał(a):

|
Co wy gadacie jaki Kręcina pewnie wygra ale to będzie katastrofa to był pupil Laty siedzi tam od lat co on może zmienić. Kosecki? stop dla polityków w tej instytucji. Boniek byłby najlepszy ale go napewno nie wybiorą. Pamitacie popszednie wybory wszyscy stawiali na Late i Bonka malo kto stawial na Krecine i jak sie skonczyloBoniek Chyba dwa glosy Krecina chyba kolo dwudziestu i pewnie wygra teraz opasła morda Kręcina ale to to samo albo jeszcze gorsze od laty
|
Zibi wtedy przegrał, bo jakiś Ukraiński członek ichniejszego Związku Piłki Nożnej, podczas głosowania w kongresowej, coś plumkał się o korupcję w Polskiej piłce, czy coś takiego.
I wszyscy się oburzyli, że ten ukrainiec śmiał coś takiego powiedzieć.
Wtedy się odwrócili wszyscy od Zibiego.
Ale nie pamiętam jak to dokładnie było.
Ciekawa stronka - oficjalne i prawdopodobne głosy na poszczególnych kandydatów od klubów, związków i baranów:
http://wyborypzpn.pl/#sondaz