Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2782
Stary 25.09.2012, 20:33
w Wisełce cały sztab do wymiany, trzeba stworzyć coś od początku. U nas jest to że jak jest grono przegranych to trener do zmiany, a od przygotowania nie jest tylko trener. Zbudować wszystko od nowa, wiadomo zajmie to sezon czy nawet 2 ale warto poczekać. To moje zdanie nie wiem jak wy to widzicie.



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując