|
w Wisełce cały sztab do wymiany, trzeba stworzyć coś od początku. U nas jest to że jak jest grono przegranych to trener do zmiany, a od przygotowania nie jest tylko trener. Zbudować wszystko od nowa, wiadomo zajmie to sezon czy nawet 2 ale warto poczekać. To moje zdanie nie wiem jak wy to widzicie.
Z Wisłą skacze,
z Wisłą płacze...
|