Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 25.09.2012, 20:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.
Ja ci wskaze, chaotyczny styl godny ligowego slabeusza broniacego sie przed spadkiem i Sikorski, to jego reka.Dzis taki Gornik kultura gry wyglada jak druzyna z innej ligi.Gramy taka bucuwe, ze chyba gorzej juz ci pilkarze nie moga grac.Jak ktos chce niech sobie gratuluje takich zwyciestw z Probierzem, druzyna tymczasem tkwi w kryzysie, gra permanentnie bez stylu i pomyslu, paluje do przodu i liczy na staly fragment lub pojedynacza akcje.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 25.09.2012 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując