JrQ- napisał(a):

Ta, na pewno dużo zrozumiał z Hiszpańskiego Probierza.
Poza tym uznawanie za wyrocznie weszlo jest naprawdę śmieszne - gówno się znają, a w tej sytuacji przecież w polu karnym i tak nie było do kogo zagrać...
|
Nie uznaje weszlo za wyrocznie, ale widzę że niektórych ten portal bardzo boli. Natomiast sytuacja wyżej przedstawiona miała miejsce bo sami komentatorzy OS zwrócili na to uwagę. Ewentualna znajomość hiszpańskiego przez Probierza ma średnie znaczenie, wystarczy mocna gestykulacja i darcie się, żeby zrozumieć że trener raczej nie jest zadowolony.