Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60339
Stary 25.09.2012, 18:37
Czyli zgadzacie się, że chciał być Polakiem, a nie Eskimosem, bo u Nas było EURO, a nie dlatego że się nim czuł ? Wśród ludzi, którzy cenią sobie ponoć honor i w co drugim poście do tego pieją, brzmi to przynajmniej zastanawiająco. Mniejsza z tym - upieram się, że na koledze z prawie Reprezentacji już niczego nie zbudujemy. Zawsze jest tak, że kogoś czas mija - Jego nad Wisłą i w w Wiśle się skończył, i takie moje zdanie. Był taki okres, że podobne odczucia miałem co do Patryka Małeckiego, i czas pokazał, że nie tylko ja.
Odpowiedz cytując