Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 25.09.2012, 18:11
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.
poniosło mnie bo nie nazywam go nieudacznikiem i człowiekiem bez ambicji ? nie kumam
Odpowiedz cytując