MichaelMyers napisał(a):

|
Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.
|
poniosło mnie bo nie nazywam go nieudacznikiem i człowiekiem bez ambicji ? nie kumam