Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60337
Stary 25.09.2012, 18:03
To jego sprawa kim sie czuje i w jakiej reprezentacji gra. Mial ten przywilej ze mogl wybrac wiec nie dorabiaj historii o   chlodnej kalkulacji. Przeciez to oczywiste ze stajac przed taka mozliwoscia wybral Polske, ktora byla gospodarzem turnieju tym bardziej ze Izrael przez jego cala kariere nie wykazal zainteresowania jego osoba.

Kazdy by wybral podobnie, A ze zmienil zdanie ? No coz ... zalujmy.
Ale nie widze w tym zadnego knucia i zimnego wyrachowania, ot poprostu chcial zagrac w wielkiej imprezie - spelnic zapewne marzenie pilkarza.

Kazda jego decyzja powinna byc zaakceptowana bez komentarza. Bo jak juz napisalem, mial prawo by wybrac i to jego sprawa jakie mial przeslanki.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując