Wyświetl pojedynczy post
Greg1977
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 25.09.2012, 17:38
Może się narażę kilku osobom ale nie uważam że podstawa to "gryźć trawę,i zostawić serce oraz płuca na boisku" ale" grać z głową". I w 5 lidze chłopaki mogą dawać z siebie wszystko,ale to i tak jest jedna wielka kopanina i tyle. Niestety Wisełka na dzień dzisiejszy nie ma żadnego pomysłu na grę, i choć wielu mówi o beznadziejnej grze Sikorskiego to trzeba mu przyznać że przynajmniej chciało mu się biegać (a że lekcje techniki brał u "mistrza" Rasiaka widać gołym okiem). Po tych chłopakach widać że gra w piłkę nie daje im frajdy jak kiedyś i to jest moim zdaniem wina trenera. Jeżeli w jednym z artykułów wyczytałem że piłkarze nazywają go Hitlerem to chyba to mówi samo przez sie. Probierz chyba zapomniał że sport to specyficzny rodzaj zawodu który poza ciężką pracą powinien również dawać radość tym którzy go wykonują,wtedy ma on jakiś sens i przynosi wymierne rezultaty. Wydaje mi się że pan trener wpaja metodę kija zapominając o marchewce.
Odpowiedz cytując