Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 25.09.2012, 16:56
Mozna powiedziec, ze przez niewykorzystane karne cudem wygralismy to spotkanie. Trzeba sie wstydzic, ze na tle 1 ligowca mamy takie problemy ze stworzeniem najłatwiejszej sytuacji.
Odpowiedz cytując