wlasnie mieliscie obraz nedzy i rozpaczy ..... jak rowny z rownym wydarlismy zwyciestwo z przecietna 1 ligowa druzyna- to pokazuje gdzie jest teraz miejsce Wisly ...brawo panie Lysy Wezu za sklad ktory mial bic sie o Mp - brawo panie Probierz- ze jak kolejny klakierek przed sezonem nie walczyl pan o prawdziwe wzmocnienia tylko przytakiwal GBossowi i Lysemu Syndykowi ...... apropo Miskiewicza - jes mlody - cos moze z niego byc - a apropo jego czestego piastkowania

czy nikt z was fachowi internauci nie zauwazyl od 2 lat ze Pareiko nie umie lapac pilek ? tylko musi je sobie sparowac i odbic przed soba


osobiscie wole tego pierwszego ...a co do tej zenady ktorej bylem swiadkiem - to po prostu brak slow - ludzie biegajacy z BIALA GWIAZDA na piersi po prostu nie sa warci tego herbu .... witaj 1 ligo ...u mnie ponownie - dla wiekszosci to slowo brzmi jak Matrix