|
Dariook - od tego jest forum, by się na nim wypowiadać w tematach, które Nas interesują. Nie sram we własne gniazdo, jak próbujesz to nazwać. Nie mam zamiaru się wspierać na siłę, bo cenię możliwość własnej wypowiedzi i tyle. Maor to nie jest biedny chłopak, który wpadł w nagonkę i dał się złapać. To dorosły, myslący facet, który chłodno wykalkulował, że na EURO opłaca mu się pokazać - jako Polak. Widzisz w dniu dzisiejszym, jaki trykot narodowy przywdział, więc już wiesz, gdzie mu bliżej i kim się czuje.
|