dynek.pl napisał(a):

|
Juz nie przesadzaj, ze ma taka tragedie zeby w meczu z 1 ligowecem przez 45 minut nie rozegrac zadnej akcji.
|
Ile nieudanych podan, strzałów, dośrokowań jeszcze potrzeba żeby uznać tych piłkarzy za drewna. No przecież oni maja probleny z podstawami piłkarskimi typu podanie i wyjście, przyjęcie, czysty strzał.