funkykoval napisał(a):

|
Akruat na tym fronvie jest szansa na cos więcej - niech sobie Probierz poeksperymentuje w lidze, tam dopiero 3 lufa (porażka) grozi odsunięciem od zespołu. W przypadku odpadnięcia z Wartą w 1/8 PP byłby już pozamiatany.....
|
Mnie w sumie los Probierza średnio interesuje. Chodzi mi raczej o to, że z gry to my na razie walczymy o utrzymanie i taki jest nasz cel na ten sezon. A każdy dodatkowy dwumecz to extra okazja do kontuzji, zmęczenia itd.
W sumie to jedyne co nam pozostaje to przyjmować z humorem nędze jaką nam zafundował duet Bednarz/Probierz. Bo naprawdę nie wierzę, że z tych piłkarzy nie da się wycisnąć czegoś więcej niż wybijanie na pałę do przodu. Zwłaszcza ze średniakiem pierwszej ligi.
Jedyny plus tego meczu to kilka udanych interwencji Miśkiewicza (o reszcie jego gry lepiej nie pisać). Chłopaki z pola ewidentnie dzisiaj chciały by miał okazję się wykazać refleksem.