|
też za Probierzem nie przepadam, ale "tak krawiec kraje jak mu materiału staje".
Probierz ma tragedię pod względem materiału piłkarskiego i jedynie możemy mieć pretensje do Cupiała, że położył lagę na Wiśle.
dynek.pl - oczywiście, że ma piłkarzy, którym się a)nie chce, b) nie potrafią c)zapomnieli jak się gra. Więc wina nie lezy tylko w Probierzu.
jak widzę Sikorskiego, który nie potrafi grać. Meliksona, który coś tam gra ale sam nie ugra nic, Frederiksena, która traci piłkę, Miśkiewicz tragedia przy wykopywaniu itp., itp., itp. - to aż przykro się robi. A Iwan się fajnie zagalopował przy komentarzu...
fartowna dobitka...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.09.2012 o godz. 15:46.
|