Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60335
Stary 25.09.2012, 14:24
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę, że wszyscy opieramy się na doniesieniach medialnych, bo mało kto chodzi tutaj z Maorem popijać regularnie soczki w barze i oddając się pogaduszkom. Nie wiem, czy jest skromny, czy nie, jednak historia z reprezentacją świadczy, że duet Maor - menago jest wyrachowany i zdolny do różnych, dziwnych zagrań. Moim zdaniem jest najdroższy dlatego, że można za Niego najwięcej dostać, a porównanie Go cenowo do Garguły uważam za potwarz dla obu Panów. Poza tym Melex jest i tak dużo słabszy niż kiedyś, gdy wygrywał mecze, drużyna jest słabsza, problemy finansowe są oczywiste - jesteśmy ( jeszcze ) kolosem, ale na naprawdę glinianych nogach. Ja to widzę, widzi i On, i nie dziwię się, że w Jego świadomości opuszczenia Wisły, gdzie czar prysł, jest oczywiste, co przekłada się na poziom gry. Nie ma ludzi niezastąpionych a to, że bez Niego zajmiemy miejsce 13, czy z nim 9, to średnio zmienia postać rzeczy.


Ja jako kibic Wisły widzę to inaczej niż ty. Nie potrzebuję pić z nim soczka żeby mieć własne zdanie co do jego osoby. Obecnie reprezentuje barwy naszego klubu to tym bardziej jestem uprzedzony do wszystkich negatywnych doniesien udeżających zarówno w niego jak i nasz klub. Tyle negatywnych artykułów co kieruje się w stronę Maora to nawet sam Garguła nie miał od kiedy jest u nas w klubie.
Każdy jedo ruch jest śledzony z tak wielką zaciekłoscią że aż to zaczyna zastanawiać, każda kontuzja jest ogłoszona zamieżoną symulką, a każdy słabszy występ jest pokłosiem jego niechęci do Wisły.
POJEBAŁO i WAS?
Zamiast się wspierać to znajdują się tacy lubiący srać w swoje gniazdo! Powielacie te nie sprawdzone brednie i chyba nieświadomie przyczyniacie sie do zamierzanego rozkładu naszego klubu. Nie jest tajemnicą że seryjne mistrzostwa nie są w smak wszystkim...

A co do zamieszania z kadrą to uświadom sobie jedno. Melikson jest synem polki dlatego miał takie samoe prawo jak i ty w naszej drużynie występować. a nazywanie Meliksona wyrachowanym jest po prostu nie na miejscu.
Do huja, a kto jak nie Smuda dał mu do zrozumienia ze jest dla niego miejsce? Więc widząc jedyną w swoim rodzaju szansę na występy w Euro chciał zrealizowac swoje marzenie. reprezentować barwy kraju z którego wywodzi się jego rodzina. Niejeden pyte robił czarnemu Oliemu a teraz za szczucie się zapewne wzieli...
I ty siie jeszcze dziwisz że chłopak wpadł w wir tej żałosnej nagonki? Został u nas doceniony i miał prawo do takiej decyzji. Ale gdy już do wszystkiego wpierd... się zazdrosne zydy i wystąpiły grożby pod jego adresem to zamiast okazać mu Wislackie wsparcie to jeszcze dolewaliście oliwy do ognia.

Załujcie wszyscy że nie zagrał, wielce prawdopodobne że byłby główna postacią w naszej kadrze i może teraz występował by gdzieś na zachodzie...a Jacek by sie onanizował patrząc na 5 baniek ojro.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.09.2012 o godz. 14:43.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując