Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60334
Stary 25.09.2012, 13:25
Chwilowo Illiev nie nadaje się do niczego, nie tylko do klepki z Maorem. Ogólnie Jego transfer to wielki niewypał.To, co pokazuje, to zabawy rodem z boiska za szkołą. Bezproduktywna kiwka jest fajna na PSX po kilku piwach i jointach, a nie na ekstraklasowym boisku, gdzie wymagana jest efektywność. Statystyki nie kłamią, a ostatni mecz pokazuje, że Ivica nadaje się już tylko do odstrzału.
Odpowiedz cytując