Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60332
Stary 25.09.2012, 12:38
Przypomnę, że wszyscy opieramy się na doniesieniach medialnych, bo mało kto chodzi tutaj z Maorem popijać regularnie soczki w barze i oddając się pogaduszkom. Nie wiem, czy jest skromny, czy nie, jednak historia z reprezentacją świadczy, że duet Maor - menago jest wyrachowany i zdolny do różnych, dziwnych zagrań. Moim zdaniem jest najdroższy dlatego, że można za Niego najwięcej dostać, a porównanie Go cenowo do Garguły uważam za potwarz dla obu Panów. Poza tym Melex jest i tak dużo słabszy niż kiedyś, gdy wygrywał mecze, drużyna jest słabsza, problemy finansowe są oczywiste - jesteśmy ( jeszcze ) kolosem, ale na naprawdę glinianych nogach. Ja to widzę, widzi i On, i nie dziwię się, że w Jego świadomości opuszczenia Wisły, gdzie czar prysł, jest oczywiste, co przekłada się na poziom gry. Nie ma ludzi niezastąpionych a to, że bez Niego zajmiemy miejsce 13, czy z nim 9, to średnio zmienia postać rzeczy.
Odpowiedz cytując