Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.09.2012, 12:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.
Chyba sam sobie wymyśliłeś tą teorię (bez urazy) Iliev gra tak samo zarówno jak wchodzi na zmianę, jak i od pierwszej minuty. I według mnie najlepsze zawody rozegrał gdy zmienił Sobolewskiego w meczy z APOELEm i asystował przy bramce Wilkowi.

Jak dla mnie Iliev to nic innego jak przerost formy nad treścią. Zachwyca nas swoimi sztuczkami technicznymi, pojedynkami 1 na 1, a gdy przychodzi co do czego to zamiast celnie dośrodkować, ładuje piłkę w obrońców Tak samo jak w przypadku sytuacji do strzału, Iliev wolałby wejść z piłką do bramki, najlepiej zostając faulowanym, zamiast brać na siebie odpowiedzialności i strzelać. To kolejny z zawodników po których się więcej spodziewałem jak do nas przychodził.
Odpowiedz cytując