|
Nie ma się co czarować. Piast jak narazie gra wyraźnie lepiej od nas w tym sezonie i jest faworytem tego meczu. Takie są fakty. Na mecz w Gliwicach wybiegł bym takim samym składem jak na Lechię, jeśli to będzie możliwe. Probierz żongluje tym składem już od pół roku, co ma fatalny wpływ na grę zespołu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|