Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.09.2012, 10:07
W pierwszym meczu faktycznie, walczyliśmy choć była to nierówna walka 10 na 12 jeśli doliczyć do składu Standardu nie piłkarza a bardziej marnego aktora rodem z argentyńskich telenowel. W rewanżu cała Wisła grała jednak totalną sieczkę. Padakę na podobnym poziomie co teraz lub nawet gorszą choć argentyński wróg publiczny nr 1 z Quilmes znów dał popis głupoty. Ja nie widziałem nawet w połowie takiego zaangażowania i wiary jak chociażby przeciwko mocniejszym Bułgarom z "Łowicza" jakby to powiedział Małecki.

To, że Jaliens zagrał jeden dobry mecz to wcale nie oznacza, że zagra drugi dobry. I to z rzędu. Patrząc w niedaleką przeszłość to radziłbym się nastawić, że raczej zagra teraz z 10 meczów fatalnych ...z rzędu. Jak to Jaliens. Natomiast jeśli zagra drugi mecz dobry (1% szans) to spodziewałbym się, że zażąda podwyżki (99% szans).
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.09.2012 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując