Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2770
Stary 25.09.2012, 09:07
A skąd teza że "pewnie (a wręcz na pewno) chce", bo na dziś wszystko wskazuje że nie tyle nawet nie chce, co cała ta "jego zabawka" (choć dla nas to dużo więcej) pod tytułem Wisła Kraków mało go interesuje. Rzecz dotyczy tego że Cupiał nie jest inwestorem tylko (jak ktoś już tu kiedyś słusznie zauważył) jedynie właścicielem i nie traktuje naszego klubu w sposób rozwojowy, podobnie ma się rzecz w wielu innych polskich klubach.

Jak B.C. zacznie poważnie traktować nasz klub jak realną inwestycje, czyli zechce to i będą lepsi piłkarze i znajdzie sie lepszy trener od Probierza.
Odpowiedz cytując