Maciuś napisał(a):

|
Dopóki Cupiał nie pojedzie na Białoruś albo na Cypr żeby doszkolić się w prowadzeniu klubu to nigdy nic nie osiągniemy poważnego w Europie.
|
Cupiał ma tam jeździć ? On tam ma wysłać dwoje wykształconych, zaufanych ludzi którzy podpatrzą i zrobią coś takiego u nas przy pełnym poparciu właściciela.