Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 25.09.2012, 09:01
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Dopóki Cupiał nie pojedzie na Białoruś albo na Cypr żeby doszkolić się w prowadzeniu klubu to nigdy nic nie osiągniemy poważnego w Europie.
Cupiał ma tam jeździć ? On tam ma wysłać dwoje wykształconych, zaufanych ludzi którzy podpatrzą i zrobią coś takiego u nas przy pełnym poparciu właściciela.
Odpowiedz cytując