Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.09.2012, 08:52
Jakby mieli takie podejście jak w eliminacjach do ligi Mistrzów czy np w meczu z Standardem gdzie walczyli aż miło to taki Piast mimo dobrej gry musiałby po prostu przegrać. Jest jak jest
Odpowiedz cytując