Karherop napisał(a):

popatrz tylko na to , że jeszcze 4 dni temu w gronie zawodników bez ambicji wrzuciłbyś Jaliensa ,ile czasem 1 mecz może zmienić , w tej chwili do takiego grona zaliczyłbym właściwie tylko Gargułę
patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.
takiemu Burlidze nie odmawiam ambicji , ale umiejętności i zimnej głowy już tak. Podobnie jest z Sikorskim . Obaj są po prostu za słabi na Wisłę .
Głowa nie pojechał na mecz z Wartą , więc dzisiaj zagra ponownie para Czekaj - Bunoza , jeśli współpraca będzie jeszcze lepsza , nie mieszałby w składzie na mecz z Piastem i postawił ponownie na najmłodszą i najwyższą parę stoperów w lidze
poza tym wymień Chrapka z Boguskim i takim składem możemy jak najbardziej zagrać
|
Zgoda, Jaliens był synonimem i definicją zawodnika, którego "miłość do Wisły" jest wprost proporcjonalna do wielkości przelewu bankowego. W tym układzie personalnym, który przytoczyłem powyżej na defensywnego widziałem Urygę, ale po takim meczu Jaliensa z Lechią nie można nie dać mu zgrać drugi raz na tej pozycji.