Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.09.2012, 08:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
popatrz tylko na to , że jeszcze 4 dni temu w gronie zawodników bez ambicji wrzuciłbyś Jaliensa ,ile czasem 1 mecz może zmienić , w tej chwili do takiego grona zaliczyłbym właściwie tylko Gargułę

patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.

takiemu Burlidze nie odmawiam ambicji , ale umiejętności i zimnej głowy już tak. Podobnie jest z Sikorskim . Obaj są po prostu za słabi na Wisłę .

Głowa nie pojechał na mecz z Wartą , więc dzisiaj zagra ponownie para Czekaj - Bunoza , jeśli współpraca będzie jeszcze lepsza , nie mieszałby w składzie na mecz z Piastem i postawił ponownie na najmłodszą i najwyższą parę stoperów w lidze

poza tym wymień Chrapka z Boguskim i takim składem możemy jak najbardziej zagrać
Zgoda, Jaliens był synonimem i definicją zawodnika, którego "miłość do Wisły" jest wprost proporcjonalna do wielkości przelewu bankowego. W tym układzie personalnym, który przytoczyłem powyżej na defensywnego widziałem Urygę, ale po takim meczu Jaliensa z Lechią nie można nie dać mu zgrać drugi raz na tej pozycji.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując