Adenalix napisał(a):

Co do personaliów, odrzucałbym zawodników bez ambicji, dla których pensja w Wiśle to szczyt oczekiwań. Po prostu. Dla zasady i atmosfery też. Pareiko-Jovanovic,Głowa, Chavez, Bundoza-Szewczyk,Jaliens,Melikson,Iliev-Boguski,Genkov.
Bić się bez kompleksów za to twardo bo 3 pkt. z Piastem są warte tyle samo ile z Legią przykładowo.
|
popatrz tylko na to , że jeszcze 4 dni temu w gronie zawodników bez ambicji wrzuciłbyś Jaliensa ,ile czasem 1 mecz może zmienić , w tej chwili do takiego grona zaliczyłbym właściwie tylko Gargułę
patrząc na to co pokazał Iliev ... teoretycznie też po 1 meczu wypadałoby go skreślić . Jednak każdy kto go zna , wie że po prostu z ławki on nie umie grać.
takiemu Burlidze nie odmawiam ambicji , ale umiejętności i zimnej głowy już tak. Podobnie jest z Sikorskim . Obaj są po prostu za słabi na Wisłę .
Głowa nie pojechał na mecz z Wartą , więc dzisiaj zagra ponownie para Czekaj - Bunoza , jeśli współpraca będzie jeszcze lepsza , nie mieszałby w składzie na mecz z Piastem i postawił ponownie na najmłodszą i najwyższą parę stoperów w lidze
poza tym wymień Chrapka z Boguskim i takim składem możemy jak najbardziej zagrać