Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60328
Stary 25.09.2012, 01:19
O
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Sikorski jest nieporozumieniem, to fakt, ale być może liczono, że się ocknie, a podejrzewam, że i tak był na promocji, choć mogę się mylić.
Sprzedaż Maora ma taki sens, że ( najprawdopodobniej) jest On jednych z tych, o których mówi się szeptem, że dla Wisły grać już mają zamiaru. Z niewolnika nie ma pracownika, a torpedującego grę Wisły faceta z V kolumny nie potrzebujemy. Kontrakt też ma pewnie wysoki, jest z pewnością najdroższym graczem w klubie, więc można Go śmiało puścić nim znowu będzie kontuzjowany - czy naprawdę, czy symulując.
A z kad niby masz takie doniesienia? zapewne z wszelakiej masci prasy i powielanych doniesien medialnych.
A nie pomyslales ze ktos ma jakis w tym cel? Ze na sprzedazy Maora lub jego slabej grze zalezy 15 innym klubom w naszej lidze? Ciekawe dlaczego.

Z tego co mi wiadomo to Melikson jest skromnym pilkarzem , nie wychyla sie przed szereg, rzadko nawet ma wlasne zdanie . Dlatego ciezko dac wiare w to ze Maor tak sie wypowiada ,. Zreszta pozegnanie jak i sama atmosfera pozegnania Maora przez jego poprzedni klub swiadczyla o tym ze wiele mu zawdzieczaja i cieszyl sie ogromnym szacunkiem wsrod kibicow jak i dzialaczy. Na takie traktowanie naprawde trzeba sobie zasluzyc.

Jego manager to juz inna bajka, jednak nawet on nie wyraza sie zle o naszym klubie , nie twierdzi ze Zyd juz nie chce u nas wiecej grac.

Ps:
Jesli tak ma wygladac gra pilkarza niewolnika, niechetnie tutaj przebywajacego i czlonka V kolumny to az strach pomyslec co w glowie siedzi pozostalym zawodnikom .
Docenmy to ze jest najlepszym naszym pilkarzem i przestanmy mu miec to za zle.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.09.2012 o godz. 01:39.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując