Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.09.2012, 23:19
Z Lechią się udało prześlizgnąć ale Piast gra po prostu lepszą* piłkę i Smuda wreszcie się doczeka na co czeka od Euro.

* - lepszą w sensie chce im się więcej biegać i chce im się częściej pomyśleć jak biegać, żeby to bieganie miało czasem jakiś sens. Bo o lepszości w sensie jakości gry w piłkę i umiejętności czysto piłkarskich to nie ma o czym gadać - tego tu nie ma. Wszystkie drużyny w Ekstraklasie w tym sezonie są buraczane w tym zakresie. Jeśli gwiazdą ligi jest gracz ściągnięty z 2 ligi maltańskiej to ja nie mam pytań.

Mój typ:
Piast - Wisła 2:0
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.09.2012 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując