syryls napisał(a):

|
Tym bardziej że to może byc jedyna przepustka do Europy. Oby jednak zapewnić sobie grę w Europie w lidze.
|
W Europie? ...w jakiej Europie? Obecnie Wisła jest daleko za klubami z Azerbejdżanu a i z Kazachami byłby problem bo już depczą polskim klubom po piętach.