Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 24.09.2012, 22:15
syryls napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej że to może byc jedyna przepustka do Europy. Oby jednak zapewnić sobie grę w Europie w lidze.
W Europie? ...w jakiej Europie? Obecnie Wisła jest daleko za klubami z Azerbejdżanu a i z Kazachami byłby problem bo już depczą polskim klubom po piętach.
Odpowiedz cytując