FraMat napisał(a):

No tak, faktycznie frajer.
Powienien był powiedzieć, że to Wisła ma najlepszych kibiców, sposród których najlepszą atmosferę i klimat robi niejaki senior member palikot
|
Gość, który na Wiśle usadzał kibiców. Idźże się przejść
Ciekawe, też to, że jako były prezes jest "za a nawet przeciw" zamknięcia trybuny. Brawo takiego prezesa nam potrzeba panie FraMat
