Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7863
Stary 24.09.2012, 20:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No tak, faktycznie frajer.
Powienien był powiedzieć, że to Wisła ma najlepszych kibiców, sposród których najlepszą atmosferę i klimat robi niejaki senior member palikot
Gość, który na Wiśle usadzał kibiców. Idźże się przejść

Ciekawe, też to, że jako były prezes jest "za a nawet przeciw" zamknięcia trybuny. Brawo takiego prezesa nam potrzeba panie FraMat
Ostatnio edytowane przez palikot : 24.09.2012 o godz. 20:59.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując