|
No tak, faktycznie frajer.
Powienien był powiedzieć, że to Wisła ma najlepszych kibiców, sposród których najlepszą atmosferę i klimat robi niejaki senior member palikot
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|