Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.09.2012, 17:54
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.
Jak ja nie lubie określenia "należy sie gra".

Jovanovicovi sie w takim razie należy za dobry mecz z Apoelem u siebie w tamtym sezonie, albo lepiej za gre w barwach Partizana. Asysta i bramka, pewnie ze na plus, ale to sa pojedyncze zagrania, które mu wyszły, obronca ma przede wszystkim bronic co Łukaszowi wychodzi jak wychodzi. Z resztą nie chce sie czepiac, ale w grze do przodu tez to byly raczej dwa wyjątki potwierdzające regułe.
Odpowiedz cytując