|
Tylko że trener umownie nazwijmy z wysokiej półki, poza swoją osobą zapewne ciągnie cały tabun swoich współpracowników a to nie są juz małe pieniądze. Taki trener także negocjuje kwoty jakie będzie mógł wykorzystać na zbudowanie drużyny i wdrażanie swojej koncepcji , bez takich zapewnień wątpię czy ktoś ambitny się zgodzi. Nikt nie ma ochoty srać sobie w papierach i sprawdzać się jako cudotwórca z nieznaną sobie kadrą.
Jeśli jest kasa to każdy trener jest w zasięgu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|