Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22313
Stary 24.09.2012, 15:30
Dariook napisał(a):Wyświetl post

@bukaj22:
Reksio? Ten sprzedawczyk i ustawiacz? To z czego ty się cieszysz, płakać trzeba że po meskiej decyzji i wywaleniu go z klubu, sami sobie w swoim gnieżdzie sracie. Gość z was robił debili i kibicowaliście ustwionym meczom a on się bawił w najlepsze! Chociaż zwrócił wam za bilety?
Sorki, ale jaki klub taka ikona!
Z tego co mi się kojarzy to on zarzuty o handel meczami ma za czasów jego gry w Lechu Poznań, więc nie wiem czemu kibice Amiki mieliby mieć mu to za złe.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując