Dariook napisał(a):

@bukaj22:
Reksio? Ten sprzedawczyk i ustawiacz? To z czego ty się cieszysz, płakać trzeba że po meskiej decyzji i wywaleniu go z klubu, sami sobie w swoim gnieżdzie sracie. Gość z was robił debili i kibicowaliście ustwionym meczom a on się bawił w najlepsze! Chociaż zwrócił wam za bilety?
Sorki, ale jaki klub taka ikona!
|
Z tego co mi się kojarzy to on zarzuty o handel meczami ma za czasów jego gry w Lechu Poznań, więc nie wiem czemu kibice Amiki mieliby mieć mu to za złe.