Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26251
Stary 24.09.2012, 15:23
tomo napisał(a):Wyświetl post
Żarcie chińskie prowadzone przez CHIŃCZYKA nie przez polaka, gdzie takie znajdę? Najlepiej w centrum.
Polecam chińczyka ul.Lubelska 10 ,przy Kleparzu i Alejach. Jedzenie robią faktycznie chinole bo nie raz wychodzą z kuchni.Sam się nigdy nie zraziłem a ruch też zawsze mają spory.
Kurczak po wietnamsku-zajebisty.

Ale na przeciwko masz jeszcze lepsze jedzenie w barze u Ewy
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując