tomo napisał(a):

|
Żarcie chińskie prowadzone przez CHIŃCZYKA nie przez polaka, gdzie takie znajdę? Najlepiej w centrum.
|
Polecam chińczyka ul.Lubelska 10 ,przy Kleparzu i Alejach. Jedzenie robią faktycznie chinole bo nie raz wychodzą z kuchni.Sam się nigdy nie zraziłem a ruch też zawsze mają spory.
Kurczak po wietnamsku-zajebisty.
Ale na przeciwko masz jeszcze lepsze jedzenie w barze u Ewy
