|
Od meczu Bełchatowem nie zmieniło się nic, dalej gra polega na podanie do Meliksona a ten może coś zrobi, za mało wykorzystywany jest Genkov, dalej próbujemy grać środkiem, brak wrzute, przecież trener to powinien widzieć, o przygotownaiu nawet nie piszę, zamiast zgrywać drużynę w czasie wakacji, to co mecz próbował czegoś nowego, tyle że nic z tego nie wynika. Też Bednarz przyprowadził jakiegoś Duńczyka w połowie sierpnia... Bednarz ma w tej chwili papierkową robotę, jeynie gdzie wyjeżdżał to chyba do Warszawy, ma w dupie wszystko, jak będzie trzeba transfer to się kogoś z ulicy weźmie. Ten człowiek powinien zostać wylany w trybie natychmiastowym, najbardziej niekompetentna osoba w tym klubie
|