Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4021
Stary 24.09.2012, 14:08
Mnie zastanawia inna rzecz. Załóżmy że Cupiał czy ktoś inny będzie miał wolę i ambicję aby zainwestować w Wisłę.

I co dalej?

Patrząc na to ile wydaje ITI na Legię, na Wojciechowskiego który utopił miliony a MP nie zdobył, patrząc na infrastrukturę, patrząc na Filipiaka który nie wycofał się z interesu i nadal łoży na sąsiadkę, to gdzie i czym chcemy zrobić różnice?

Załóżmy że ktoś będzie chciał dalej w Wisłę inwestować, to czy ma realne szanse na coś sensowego? Póki co nie mamy już silnych kart w ręce, ani zaplecza do budowania solidnego klubu. Nie mamy już też wyróżniających się zawodników.

Zobaczymy co Cupiał zrobi - zainwestowanie w klub po takich czystkach wydaje się mało sensowne. Rok temu aby utrzymać się na szczycie potrzeba było mniej pieniędzy niż obecnie trzeba wydać aby tam wrócić.

Mylę się?
Odpowiedz cytując