Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26250
Stary 24.09.2012, 12:04
i do tego jak już sie zdecydujesz to nie możesz odmówić sędziowania w dany weekend. tzn masz rozpiske zostajesz przydzielony i masz jechać. Możesz miec tylko kilka zwolnien np. urodziny itp ale tak to w każdy weekend musisz być dyspozycyjny. Tak jak kolega wyżej napisał testy egzaminy zebrania zajmują kupę czasu. Weź też pod uwagę że nie bedziesz sęziował tam gdzie chcesz a tam gdzie Cię wyślą więc możesz jechać nawet 60km za Kraków. Mecze są przeważnie koło 15 seniorzy i 11 młodsi. więc tak naprawdę masz cały dzień zarąbany bozanim dojedziesz i wrócisz to mija średnio 5godzin. a to czego się nasłuchasz z trybun to Twoje
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując