Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22311
Stary 24.09.2012, 11:55
Dariook napisał(a):Wyświetl post
W lecie obozy? Majorka? Turcja? a po kiego huj...? Przecież u nas jest jeszcze piękniej o tej porze roku! Są siłownie, baseny , kompleksy boisk treningowych...a i jak trzeba to można i na Gubałówce zakatować kopaczy.
chyba nie do Wisły pijesz ? akurat my byliśmy na dwóch obozach w tym roku jeden w Polsce, a drugi w Słowenii . A inne kluby szczerze powiedziawszy nie powinny nas interesować , mogą sobie robić i zgrupowanie na marsie jak mają takie zachcianki.

@zim zum , dlatego napisałem - kluczowe na ten moment jest wygranie meczu z Piastem , w Warszawie cenny będzie i remis .
Odpowiedz cytując