Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22304
Stary 24.09.2012, 08:43
ja myśle że w tym sezonie za późno nasza liga wystartowała (brak meczów o stawke)i stąd kompromitacja w pucharach europejskich.

Bieganie po górach ? No cóż, nasi zawodnicy odstają technicznie od zachodu więc braki w wyszkoleniu musza nadrabiac siłą a gdzie indziej niż w górach można ją sobie wyrobic ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.09.2012 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując