Wojtas napisał(a):

|
Jak sie czyta takie cos jak o Cleberze czy jego synie ,to utwierdzam sie w przekonaniu ze trzeba sie modlic zeby Cupial sprzedal komus Wisle.
|
A może wina leży po stronie Clebera? O ile wiadomo. nasz klub mu zaoferował pracę, więc żle?
Cytat:
Sam Cleber mówi więcej na temat motywów takiej decyzji. - To wszystko związane jest z pracą, a raczej jej brakiem. Żebym razem z żoną mógł legalnie zostać w Polsce, musielibyśmy podjąć pracę, a tej nie możemy znaleźć. Lucas oczywiście był szczęśliwy, że dostał propozycję kontraktu, że trener Probierz chciał go zabrać na obóz. Syn jednak rozumie naszą motywację. To, że teraz wyjeżdżamy do Brazylii, nie oznacza, że Lucas już nigdy nie zagra w Polsce czy nawet w Wiśle. Za dwa lata będzie pełnoletni i będzie mógł sam decydować o swojej przyszłości - mówi Brazylijczyk.
Przypomnijmy, że Cleber po zakończeniu kariery piłkarskiej dostał ofertę pracy w Wiśle w charakterze skauta i nawet ją podjął. Inne było jednak jego wyobrażenie odnośnie tej pracy, a nieco inne ówczesnego dyrektora sportowego Stana Valckxa. Szybko zatem doszło do rozstania. Teraz Wisła również zaproponowała swojemu byłemu piłkarzowi zatrudnienie, ale warunki nie odpowiadały Brazylij- czykowi.
|