FraMat napisał(a):

|
Kto w zamian? Jakiś trener... niekoniecznie z PMSz - tylko tyle
|
Ale na to nie pozwoli środowisko z PMSz, był Maskant i dobry dyrektor sportowy z poza układu i była nagonka ze kręcą zalatwiajac kontrakty ziomkom.A Legionista co robi, jemu wolno bo przy okazji zarobią rodzimi kretacze.
To jest jedna kwestia, druga jest taka ze do puki w polskich klubach beda zadzic miernoty(bo piłkarzami nazwać ich nie można ) to tak będzie jak jest.
Jak Cupial nie da sygnału kopaczom kto w klubie zadzi nawet Murinio z Fergusonem razem wzięci nic tu nie zdzialaja bo ich załatwia polskie gwiazdeczki i ich menedżerowie.