Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26244
Stary 23.09.2012, 22:53
Pilne pytanie. Dzisiaj kolega wylał Piwo w samochodzie na dywanik, niby trochę wytarłem i położyłem ręcznik żeby jeszcze wsiąknęło w miarę. I co z tym dalej można zrobić? Zaprać czymś? Tylko czym?
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując