Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22302
Stary 23.09.2012, 20:48
Jakby pobiegali 3 miesiące po górach to by zapierdalali jak młode zające. Niestety większości z tych śmiesznych pseudozawodowców brakowałoby tchu przy wejściu na Giewont. No ale przecież lepiej popić i podupczyć na ciężkim obozie przygotowawczym gdzieś na Cyprze czy innej Hiszpanii.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując