Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 23.09.2012, 18:38
milosz napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, nasza liga jest słaba i na podobnym miernym poziomie grają również drużyny które wymieniłeś, co więcej jak nie będziemy grali z pozycji faworyta to nam będzie łatwiej o punkty.

Co nie zmienia faktu że Probierz sobie nie radzi i wszystko zależy od dyspozycji Meliksona.
Nie grają na podobnie miernym poziomie, i chociażby Lech i Legia mają zdecydowanie mniej felerów, niż my, co nie oznacza, ze nie będzie zdarzało się im remisować czy przegrywać.

Prawdę mówiąc jesteśmy obecnie jednym z najłatwiejszych przeciwników w ekstraklasie, nie potrafimy ani tak "murować", jak Śląsk jakiś czas temu, ani grać agresywnym pressingiem, jak Górnik w 2 ostatnich meczach z nami. Jeśli tylko nasi przeciwnicy chcą, mają mnóstwo sytuacji. W przypadku Legii tradycyjnie w Warszawie przegramy. W przypadku Lecha Poznań aż boję się pomyśleć, co się stanie, jeśli pozwolą nam grać i nastawią się na grę z kontry.
Odpowiedz cytując