milosz napisał(a):

Bez przesady, nasza liga jest słaba i na podobnym miernym poziomie grają również drużyny które wymieniłeś, co więcej jak nie będziemy grali z pozycji faworyta to nam będzie łatwiej o punkty.
Co nie zmienia faktu że Probierz sobie nie radzi i wszystko zależy od dyspozycji Meliksona.
|
Nie grają na podobnie miernym poziomie, i chociażby Lech i Legia mają zdecydowanie mniej felerów, niż my, co nie oznacza, ze nie będzie zdarzało się im remisować czy przegrywać.
Prawdę mówiąc jesteśmy obecnie jednym z najłatwiejszych przeciwników w ekstraklasie, nie potrafimy ani tak "murować", jak Śląsk jakiś czas temu, ani grać agresywnym pressingiem, jak Górnik w 2 ostatnich meczach z nami. Jeśli tylko nasi przeciwnicy chcą, mają mnóstwo sytuacji. W przypadku Legii tradycyjnie w Warszawie przegramy. W przypadku Lecha Poznań aż boję się pomyśleć, co się stanie, jeśli pozwolą nam grać i nastawią się na grę z kontry.