Wyświetl pojedynczy post
WASIA
Junior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Zach-pom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.09.2012, 16:57. Kto jedzie własnym transportem ??
Wybieram się do Gliwic samochodem, mam 2 miejsca/ 20zł od osoby gdyby był ktoś chętny. Pzdr
Odpowiedz cytując