Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 23.09.2012, 14:30
dobra, skoro tak mówisz ciągle o tej Lechii, to jak wyglądał ten "napór Wisły" ?
w strzałach, w groźnych sytuacjach , czy jak?

Nie zarejestrowałem zbytnio AŻ tak groźnych ataków Wisły.
2 celne strzały, z tego jeden bramkowy ( dyskusyjnie bramkowy ) - a drugi z 30 metrów Wilka.

Samozachwyt nie popłaca.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując