|
dobra, skoro tak mówisz ciągle o tej Lechii, to jak wyglądał ten "napór Wisły" ?
w strzałach, w groźnych sytuacjach , czy jak?
Nie zarejestrowałem zbytnio AŻ tak groźnych ataków Wisły.
2 celne strzały, z tego jeden bramkowy ( dyskusyjnie bramkowy ) - a drugi z 30 metrów Wilka.
Samozachwyt nie popłaca.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|