Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22301
Stary 23.09.2012, 12:36
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Niech wreszcie Polonia obali ten koszmarny mit wielomiesięcznych przygotowań do sezonu. Jakoś w całej Europie starczy piłkarzom kilka tygodni przygotowań a nasi kopacze przez 3 miesiące biegają po górach. Przecież , to jest chore... Miesiąc spokojnie starczy na przygotowania zwłaszcza , ze nasza liga jest przerazliwie słaba. Większość meczów , to kopanina i jak tak patrze na twarze tych naszych grajków , to nie widzę krańcowego wyczerpania. A jeśli ktoś nie wytrzymuje obciążeń w naszej lidze , to spokojnie może zająć się czymś innym niż kopaniem piłki.
Jaki mit wielomiesięcznych przygotowań? Kto biega 3 miesiące po górach?
p.s. Jak "ktoś" nie wytrzumuje obciążeń ...to łapie kontuzje. I Ty sugerowałbys im zakończenie kariery ...

To musiałbyś być bardzo zaskoczony jakbyś sie dowiedział że w poważniejszych ligach niektorzy piłkarze mają indywidualnie dobierane obciążęnia żeby ich nie zajechać. Niektórzy jak np. Ledley King prawie w ogóle nie trenowali tylko grali mecze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując