wojteks napisał(a):

|
po 2 żółtych w danym meczu schodzi się z boiska, ale w następnym meczu można grać tylko po bezpośrednio otrzymanej czerwonej kartce pauzuje się.
|
http://ekstraklasa.org/index.php?typ=podstrona&id=14
Oj jednak racja, niepotrzebnie robiłem sobie nadzieje.