Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.09.2012, 12:17
wojteks napisał(a):Wyświetl post
po 2 żółtych w danym meczu schodzi się z boiska, ale w następnym meczu można grać tylko po bezpośrednio otrzymanej czerwonej kartce pauzuje się.
http://ekstraklasa.org/index.php?typ=podstrona&id=14
Oj jednak racja, niepotrzebnie robiłem sobie nadzieje.
Odpowiedz cytując