Temat
:
[6 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, poniedziałek 1 października 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
5
23.09.2012, 12:10
syryls
napisał(a):
Przecież pauzuje się po 4 żółtych kartkach albo po czerwonej kartce
po 2 żółtych w danym meczu schodzi się z boiska, ale w następnym meczu można grać tylko po bezpośrednio otrzymanej czerwonej kartce pauzuje się.
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks